www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Първият антифашис


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Първият антифашис
Eлтимир
Публикувано на: 10.9.2008, 17:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вземам за основа снимка, пусната в Галерията от Георги_НЗ. Виждате римска мозайка с изобразени на нея Свастики. Според логиката на нашите антифашисти, Свастиката е фашистки символ. Това означава ли, че тракийският вожд Спартак, който организирал и оглавил въстание срещу Римската империя е първият антифашист в света?
Звучи ви смешно? А не ви ли звучат смешно и нелепо и останалите твърдения на разните антифашисти и демократи?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.9.2008, 18:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вилата е "тракийска", изпълнена в римски стил. В нея са живяли такива, каквито днес наричаме "шабец-гои", продала се на римляните аристокрация и заживяла по техния начин. И въпреки това, незабравила родното и го е изобразила чрез мозайката.
Снимките ги публикувах аз, след като ми беха предоставени от Пламен Пасков.
Щях да публикувам още, но ми даде някакъв надпис, че дисковото пространство е свършило и не мога да публикувам повече. Има уникални неща.

Сега вече става ясно, защо комунистите толкова дълго време държаха тази вила нереставрирана и затворена.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.9.2008, 18:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, те водят война не срещу хитлеризма като теория и практика, а именно срещу Свастиката. Срещу древния сакрален символ. Което трябва да ни накара да се замислим.
Онова за Спартак, че бил първият антифашист, разбира се е шега. Искам да покажа абсурда на властващата пропаганда. Защото не по-малко абсурдни са твърденията, че в България имало свобода, че хората живеели добре, че в страната съществували правозащитни и правораздавателни институции и дпуги подобни нелепици.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 11.9.2008, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



А кажете ми сега, как се воюва с нещо което е безсмъртно...?! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 12.9.2008, 10:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Като стана дума за "фашистки", то ест, соларни символи от този тип, (които наистина са море на тази вила, и то в много варианти) скоро ще метна и...същите символи от църкви...в Несебър!
И пак много...
-----
Там между другото има и страшно много езически символи, които чакат разгадаване.
Ще намаля размера на снимките и ще ги кача, че иначе сайта не дава...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
bagain
Публикувано на: 12.9.2008, 21:33
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Свастиката е съществувала и ще продължи да същесвува и много време след като нас вече ни няма.така че напъните на тъпите антифашисти да се борят против нея са обречени на неуспех.Един мой приятел казваше-комунист ли е,чупи му зъбите.Прав си е човека,щото същите тия боклуци антифашисти и псевдодемократи съсипват нашата родина.Идва Видовден-тогава ще си платят за всичко.

PM
Top
Надмощие
Публикувано на: 12.9.2008, 22:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



А пък един мой познайник като видеше сатанист вадеше бокса и го налагаше.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 12.9.2008, 22:33
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Пламен Пасков @ Sep 12 2008, 10:18 AM)
Като стана дума за "фашистки", то ест, соларни символи от този тип, (които наистина са море на тази вила, и то в много варианти) скоро ще метна и...същите символи от църкви...в Несебър!
И пак много...
-----
Там между другото има и страшно много езически символи, които чакат разгадаване.
Ще намаля размера на снимките и ще ги кача, че иначе сайта не дава...

Абе тоя тъпият,Хитлер,дето не е от махалата на Ангел и дето аз само съм чувал за него колко бил ЛОШ/от еврещугите smil4341944e6b0c8.gif /,та тоя същият не ще да е бил чак пък толкоз тъп,като е заложил на свастиката като лице на това,което е искал да направи.Ахам... smil4334aa44c7e89.gif Отделно е това,че и тоя е еврей и оня сатрап джугашвили,и той...Ей,тая еврей-паплач е стегнала Земята в страшни пипала...те пишат историята,те държат парите...
Едни само ние,шепа Българи останахме Непокорните,Неуловимите отмъстители,та и нас искат да онодят...Тц,еврей,може да държите планетата,ама мене може да ме държите само за лъзгавия!Много скоро ще ви го начукаме,квадратен!

----------------
Пръст да няма,да ви заровят,зловонни изчадия на яхве!
PM
Top
bagain
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Напълно те подкрепям,Мещера.Шибаните чифути си мислят,че могат да ни третират нас,войните на Тангра,наследниците на велики Канове,като овце! Вълци сме ние,еврейчета.Ще трябва да ни убиете,за да ни спрете.Същото важи и за вас,продажни политици от всякакви небългарски етноси.Съсипахте държавата,а пък свастиката все ви пречи.Е,съжалявам кучета,аз си я харесвам.СВОБОДА ИЛИ СМЪРТЪ ЮНАШКА!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020